Grup Şirketlerimiz

PAMUKÇUOĞLU

1957 yılında Pamukpalas Otel ile Turizm Sektöründe Ticari faaliyetine başlamıştır. 1972-1992 yılları arasında Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonları işletmeciliği (Franchise sistemi ile), Arçelik dayanıklı tüketim malları bayiliği ve Tofaş bayilikleri ile farklı sektörlerde başarısını kanıtlayarak Kurumsal Ticari deneyimini güçlendirmiştir. 1992-2005 yılları arasında İzmir’de Ticari faaliyetlerine devam eden Aile fertleri 2005 yılında Pamukçu Ailesinin 3. kuşağı olarak Genç, Dinamik ve Yenilikçi Yönetim Kadrosuyla kurdukları PAMUKÇUOĞLU İNŞAAT ile, Aile şirketlerinin elde ettiği Kurumsal Ticari deneyim ve başarısını İnşaat sektörüne taşımışlardır.

PAMUK YAPI

1998 yılında Mersin’de İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Kendi öz sermayesi ile inşaat sektöründe Yap&Sat deneyimi kazanan Pamuk Yapı, 17 yıllık teknik bilgi ve tecrübesini, sektöre ilişkin son teknolojik gelişimler ile birleştirerek, ayrıcalıklı müşteri taleplerini karşılamak için 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle akıllı bina projeleri üretmeye devam etmektedir.

SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ

SEEWORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, PAMUKÇU GROUP YAPI SAN.TİC.A.Ş. iştiraki olan PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca Ülke genelinde İnşaat Projelerinin Portföy Yönetimi alanında, Topraktan Satış vadi sözleşmesiyle veya Proje tamamlandıktan sonra Konut Satış&Pazarlama Faaliyetlerini Kurumsal ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

UMPA MİMARİ TASARIM

Bireysel veya Kurumsal Müşterilerimizin Gayrimenkullerine ilişkin İç Dekorasyon, Modern Mimari Tasarım uygulamaları, Restorasyon vb. gibi tüm ihtiyaçları Profesyonel Mimarları ve tasarımcı kadrosu ile, Modern İnşaat tekniklerine uygun olarak, UMPA MİMARİ TASARIM tarafından projelendirilerek uygulanmaktadır.

SEEWORLD TURKİYE

 

SEEWORLD Türkiye  Kurumsal İnşaat projelerinin 1.El ve 2. El Satış&Pazarlama faaliyetlerinin kurumsal olarak yürütülmesi amacıyla Ülke genelinde yatırımcılara SEEWORLD TÜRKİYE Markasının Francise olarak verilmesi yoluyla profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamaktadır.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ Seeworld Gayrimenkul & Proje Yönetimi - GRUP ŞİRKETLERİMİZ SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ,PAMUKÇUOĞLU, Pamukpalas, Otel, Turizm, Sektör, Ticari, faaliyet, PAMUK YAPI, Mersin, İnşaat, SEEWORLD, Gayrimenkul, Portföy, Yönetimi, Konut, Satış, Pazarlama, UMPA, Mimari, Tasarım, İç Dekorasyon, Modern, Mimari, Tasarım, uygulamaları, Restorasyon.. Türkiye, Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi, Çözüm, odaklı, yatırımcı, franchise SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ PAMUKÇUOĞLU 1957 yılında Pamukpalas Otel ile Turizm Sektöründe Ticari faaliyetine başlamıştır. PAMUK YAPI 1998 yılında Mersinde İnşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. SEEWORLD Gayrimenkul Portföy Yönetimi SEE&WORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, Konut Satış ve Pazarlama faaliyetleri. UMPA Mimari Tasarım İç Dekorasyon, Modern Mimari Tasarım uygulamaları, Restorasyon.. SEEWORLD Türkiye Profesyonel, Güvenilir, Yenilikçi ve Çözüm odaklı yatırımcılara franchise imkanı