İNSAN KAYNAKLARI

Bizler, PAMUKÇU GROUP YAPI ve TİCARET A.Ş. olarak yenilikçi ve dinamik bir ekiple çalışan bir aileyiz. Şirketlerimiz, farklı sektörlerde liderliği hedefleyen, değer odaklı ve insan merkezli bir vizyonla yönetilmektedir. Sektörlerimizdeki başarılarımızı, büyük ölçüde bünyemizde bulunan yetenekli, motive ve yaratıcı insan kaynağına borçluyuz.

 

Neden Biz?

 

Değer Odaklı Yaklaşım: Müşteri memnuniyetini ve etik değerleri ön planda tutarak çalışıyoruz.

 

Yenilikçi Projeler: Yaratıcı düşünceyle donatılmış ekibimizle özgün ve etkili projeler geliştiriyoruz.

 

Sosyal Sorumluluk: Topluma karşı duyarlılığımızı, çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle gösteriyoruz.

 

Gelişim Olanakları: Çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekleyen bir ortam sunuyoruz.

 

Çeşitlilik ve Katılım: Farklı bakış açılarını değerli buluyor, çeşitliliği teşvik ediyor ve herkesin katkısını önemsiyoruz.

 

 

Kariyer Fırsatları

Pamukçu Group ailesine katılarak, kariyerinizde yeni bir döneme başlamak istiyorsanız, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Açık pozisyonlarımızı incelemek ve başvuruda bulunmak için lütfen formumuzu doldurun.

Bizimle birlikte başarıya ulaşmak ve kariyerinizi en üst seviyeye taşımak için hazır mısınız? Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

SİZ DE KENDİ
SEEWORLD TÜRKİYE
HİKAYENİZİ YAZIN

INSAN KAYNAKLARI ve DEĞERLER Seeworld Türkiye - İNSAN KAYNAKLARI ve DEĞERLER SEEWORLD TÜRKİYE,Seeworld, Türkiye, İNSAN, KAYNAKLARI, Departman, temel, çalışan, değer, yaratmak, Başarılı, organizasyon, yapı, yetenek, bünye, kazan, İK, lider, yatırım, dinleyen, öğrenen, paylaşan, öğreten, organizasyon, Takım, çalışma, İletişim, İşbirlik, geliştirme, Sonuç, odak, Yaratıcılık, girişimcilik, arkadaşlarını, Müşteri, duyarlı SEEWORLD TÜRKİYE Seeworld Türkiye - İNSAN KAYNAKLARI Departmanımızın temel amacı çalışanlar ile değer yaratmaktır.Başarılı bir organizasyon yapısı için en yetenekli kişileri bünyemize kazandırıp gelişmelerini sağlayan İK Departmanı, liderler geliştirmeye önem verir ve bunun için yatırım yapar. dinleyen, öğrenen, paylaşan ve öğreten bir organizasyon yaratmaktır.Takım çalışması İletişim İşbirliği geliştirme Sonuç odaklılık Yaratıcılık girişimcilik Kendini ve çalışma arkadaşlarını geliştirme Müşteri duyarlılığıdır