HAKKIMIZDA

Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde 50 seneyi aşkın ticari tecrübeye sahip PAMUKÇU GROUP YAPI SAN.TİC.A.Ş. iştiraki olan Aile bireylerine ait “PAMUKÇUOĞLU iNŞAAT” ve “PAMUK YAPI” firmalarımız Mersin, İzmir ve İstanbul illerinde “Butik İnşaat Projeleri” üreterek Profesyonel Ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.


KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

•    PAMUKÇU GROUP YAPI SAN.TİC.A.Ş. iştiraki olan aile bireylerine ait ‘’PAMUKÇUOĞLU İNŞAAT ve PAMUK YAPI’’ firmalarımız, son kullanıcı tarafından konfora yönelik talep edilebilecek tüm ayrıcalıkları dikkate alarak Uluslararası kalite standartlarında, son teknolojilere uygun konut projeleri üretmektedir.

•    SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ Markamız, PAMUKÇU GROUP YAPI SAN. TİC.A.Ş. İştiraki  PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI  İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini  sürdürmektedir. 

Ayrıca Ülke genelinde  İnşaat Projelerinin Portföy Yönetimi alanında,  Satış vadi sözleşmesiyle veya Proje tamamlandıktan sonra  2.El Konut Satış&Pazarlama Faaliyetlerini, Kurumsal ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

•    SEEWORLD TÜRKİYE Markamız, İnşaat Projelerinin Satış&Pazarlama faaliyetlerinin Kurumsal olarak yürütülmesi amacıyla Ülke genelinde yatırımcılara ‘’Franchise’’ olarak verilmesi yoluyla profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamaktadır.

•    UMPA MİMARİ TASARIM Markamız alanında uzman kadrosu ile müşterilerimize, teknolojiden en üst düzeyde faydalanarak kusursuz işçilikle, modern ve ayrıcalıklı İç Mimari Tasarım ve dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

•    SEEWORLD Satış Sonrası Hizmetler Departmanımız Vekalet sistemiyle Gayrimenkul Alım&Satım işlemlerini kurumsal bir şekilde tamamlayarak müşterimizin Tapu Satış sürecinde her türlü konforunu sağlamaktadır. Ayrıca alanında Uzman ve Profesyonel yatırım Danışmanlarımız müşteri odaklı Gayrimenkul Yatırım Planlama Faaliyetlerini yürütmektedir.

•    Anlaşmalı Banka Şubelerimiz aracılığıyla uygun kredi faiz oranları ve esnek ödeme plan analizleri yapılarak müşteri odaklı “Mortgage Kredi Danışmanlığı’’  hizmetleri sunulmaktadır.

•    Proje ve Yatırım Fizibiliteleri,  Keşif ve teklif çalışmaları,  Etüt  Hedef Kitle Analizi ,Kullanım analizi, Fiyat Stratejisi, Proje geliştirme,   zaman kar paritesi alanlarında  Seeworld Markası adı altında hizmet verilmektedir.

•    SEEWORLD Ayrıca Kentsel Dönüşüm,  Yatırım ve Uzlaşma Yönetimi ,Bireysel Tekil Bina Yenileme Danışmanlık ve Uygulama , Çoklu Mülk / Site Yenileme,  Site Yönetimi ve Uygulamaları alanlarında uzman ekibiyle Kurumsal hizmet vermektedir.

 

HAKKIMIZDA Seeworld Aqua City 2010 & Lagün & Kelebekia & Ege Boyu & Köyceğiz Satış & Kiralama Ofisi SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ,seeworldgayrimenkul,seeworld ,pamukcugrup ,umpa mimari tasarım ,seeworld turkiye,istanbul emlak ,sinpaş ikinci el, sinpas ,sinpasgyo ,sinpaş aqua city ,sinpaş lagün ,sinpaş kelebekia ,sinpaş köyceğiz ,sinpaş aydos country ,sahibinden seeworld gayrimenkul ,köyceğiz ,kelebekia ,lagün , aqua city 2010 SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ Sinpaş ev fiyatları, sinpas, gökorman, sinpaş oran, sinpaş evleri, sinpaş gökorman fiyat, sinpaş kelebekia, sinpaş finans şehir fiyat, sinpaş bosphorus city, aydos country satılık, sinpaş finans şehir satılık, sinpaş aqua city 2, sinpaş avangarden, sinpaş lagün satılık, sinpaş marina satılık, sinpaş ege vadisi satılık, sinpaş altın oran satılık, sinpaş projeleri