BAŞKANIN MESAJI

Grubumuz, temellerinin atıldığı 1957 yılından bu yana Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

 

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi ve başarılı çalışmalar gerçekleştirmek ve bunların neticelerinin ülkemiz için olumlu katkıları olduğunu görmek bizler için en büyük ödüldür.

Her geçen gün büyüyen Grubumuzun buna paralel olarak kurumsallaşma yolunda  çok önemli adımlar attığını görmek ve bu yöndeki çabaların özveriyle devam etmesi; bugüne kadarki başarılarımızın gelecekte  devam edeceğine dair önemli ipuçları vermektedir. Buna paralel olarak çalışmalarımıza; temel değerlerimizden taviz vermeden devam ederek sürdürülebilir büyümemizi korumak istiyoruz.

El attığı tüm alanlarda başarılı neticeler elde eden Grubumuz; yürüttüğü projelerinde başarılarına yenileri eklemek için yatırımlarına 3 marka daha eklemiştir.

Ülke ekonomisinin lokomotif sektörü olan  İnşaat  sektöründe  Satış vadi sözleşmesiyle zamanında satılamayan inşaat projelerinin  Konut Satış Pazarlama Faaliyetlerini, Kurumsal, Yenilikçi  ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ  markası olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Gayrimenkulün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olma özelliğini koruduğu bilinmektedir. Özellikle, profesyonel Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Franchise kuruluşları, yatırımcılar için son derece karlı ve gelecek vaat eden bir işletme modeli niteliğindedir İnşaat Projelerinin Satış&Pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi için yatırımcılara ‘’Franchise’’ verilmesi ve profesyonel hizmet ağının genişletilmesini sağlamak amacıyla SEEWORLD TÜRKİYE  Markamız  yatırımcı profesyonel Müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Günümüzün gelişen beğeni dünyasında önem kazanan ve yaşam şartlarının getirdiği uzun saatler geçirdiğimiz iç mekanın tasarımı artık aranan bir değerdir. Tek düze olanın yerini öznelliğin almasıyla mekan düzenlemede uzmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. İşte bu noktada Mimari Tasarım ve Dekorasyon alanında  sektöre UMPA MİMARİ TASARIM markasını kazandırmanın  mutluluğunu yaşıyoruz.
Ticari faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda gerekli fizibilite çalışması yapılmış ve neticesine göre hareket planımız çizilmiştir. İnanıyoruz ki herhangi bir konunun ilmine vâkıf olduğumuz takdirde o işte başarı kaçınılmazdır. Kısaca değinmek gerekirse çalışma değerlerimizi şu anahtar kelimelerle anlatabilirim;

Müşteri odaklılık, İnovasyon, kaynak optimizasyonu, sürdürülebilir iş modeli, kurumsallaşmış yönetim, önce ilim sonra uygulama, planlı çalışma, cesaret ve hedef odaklılık…

NEDİM PAMUKÇU

BAŞKANIN MESAJI Seeworld Türkiye & Sinpaş Projeleri SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ,Ataşehir Sinpaş Kiralık Daire, Ataşehir Sinpaş Satılık Daire, Ataşehir Teknik Yapı Satılık Daire, Aydos Country, Çekmeköy Kiralık Daire, Çekmeköy Kiralık Villa, Çekmeköy Satılık Villa, Dap Yapı, Egeboyu, Emlak Jet, Emlak Kiralama, Emlak Satış, Emlakjet Adapark, Emlakjet Ağaoğlu Eltes Gold, Emlakjet Ağaoğlu My Village , Emlakjet Alice Villaları, SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ Grubumuz, temellerinin atıldığı 1957 yılından bu yana Turizm, Otomotiv, Dayanıklı Ev Aletleri, Akaryakıt ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.