SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ

SEE&WORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, PAMUKÇU GROUP YAPI SAN.TİC.A.Ş. iştiraki olan PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca Ülke genelinde İnşaat Projelerinin Portföy Yönetimi alanında, Topraktan Satış vadi sözleşmesiyle veya Proje tamamlandıktan sonra Konut Satış&Pazarlama Faaliyetlerini Kurumsal ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ Seeworld Türkiye & Sinpaş Projeleri SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ,Zingat Kent Life,Zingat Dore Life,Zingat Adapark,Zingat Sur Yapı Adapark,Zingat Rings İstanbul, Zingat Elsium Life,Zingat Alice Villaları,Zingat Ağaoğlu Eltes Gold,Zingat Eltes Güneşi, Zingat Ağaoğlu My Village , Zingat Selçuklu Vadi,Zingat Evre Gedizler, SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD Satış Sonrası Hizmetler Departmanımız Vekalet sistemiyle Gayrimenkul Alım&Satım işlemlerini kurumsal bir şekilde tamamlayarak müşterimizin Tapu Satış sürecinde her türlü konforunu sağlamaktadır.