SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ

SEEWORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, PAMUKÇU GROUP YAPI SAN.TİC.A.Ş. iştiraki olan PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca Ülke genelinde İnşaat Projelerinin Portföy Yönetimi alanında, Topraktan Satış vadi sözleşmesiyle veya Proje tamamlandıktan sonra Konut Satış&Pazarlama Faaliyetlerini Kurumsal ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ,SEEWORLD, Gayrimenkul, Proje, Portfoy, Yönetimi, PAMUKÇU GRUP, iştirakler, PAMUKÇUOĞLU, PAMUK YAPI, İnşaat, firma, Konut, Satış, Pazarlama, faaliyet, sürdürmek, Ülke, genelinde, İnşaat Projeleri, Topraktan, Satış, sözleşme, 2.El, Kurumsal, Güvenilir SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, PAMUKÇU GRUP iştirakleri olan PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.. Ayrıca Ülke genelinde İnşaat Projelerinin Portföy Yönetimi alanında, Topraktan Satış vadi sözleşmesiyle veya Proje tamamlandıktan sonra 2.El Konut Satış&Pazarlama Faaliyetlerini Kurumsal ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.