SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİSEE&WORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi, PAMUKÇU GROUP YAPI SAN.TİC.A.Ş. iştiraki olan PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca Ülke genelinde İnşaat Projelerinin Portföy Yönetimi alanında, Topraktan Satış vadi sözleşmesiyle veya Proje tamamlandıktan sonra Konut Satış&Pazarlama Faaliyetlerini Kurumsal ve Güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ,SEEWORLD,GAYRİMENKUL,PROJE,YÖNETİMİ,SEE&WORLD,Gayrimenkul,Proje,Portfoy,Yönetimi,PAMUKÇU,GROUP,YAPI,SANTİCAŞ,iştiraki,olan,PAMUKÇUOĞLU,ve,PAMUK,YAPI,İnşaat,firmalarımızın,Konut,Satış,ve,Pazarlama,faaliyetlerini,sürdürmektedir,Ayrıca,Ülke,genelinde,İnşaat,Projelerinin,Portföy,Y&o SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEEWORLD GAYRİMENKUL PROJE YÖNETİMİ SEE&WORLD Gayrimenkul Proje Portfoy Yönetimi PAMUKÇU GROUP YAPI SANTİCAŞ iştiraki olan PAMUKÇUOĞLU ve PAMUK YAPI İnşaat firmalarımızın Konut Satış ve Pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir Ayrıca Ülke genelinde İnşaat Projelerinin Portföy Y&o